Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT i spotkania bilateralne w Toruniu

kontakt
25.05.2023

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na Międzynarodowy Festiwal Teatralny Kontakt 2023, który odbędzie się w Toruniu w dniach 31 maja - 7 czerwca 2023 roku. Tegoroczna edycja będzie miała charakter konkursu z międzynarodowym jury.

Na festiwalowych scenach oraz w plenerze zobaczymy 15 spektakli z Grecji, Włoch, Litwy, Rumunii i Polski. Festiwalowi towarzyszyć będą targi Kultury "w Kontakcie!", podczas których zaprezentują się nie tylko znane wszystkim instytucje kultury naszego regionu, lecz również mniej znani autorzy projektów, angażujący się na co dzień w tworzenie mapy kulturalnej Kujaw i Pomorza.  

W ramach wydarzenia odbędą się także targi techniki teatralnej - z prezentacją urządzeń hologramowych i mappingowych oraz giełda spotkań B2B.

1 czerwca w godz. 14:00-19:00 w CKK Jordanki (parter) odbędzie się GIEŁDA KOOPERACYJNA, do udziału w której zachęcamy polskich i zagranicznych gości Festiwalu.

Czym jest giełda kooperacyjna?

To seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 15-minutowych spotkań B2B pomiędzy przedstawicielami instytucji z różnych krajów zainteresowanych nawiązaniem współpracy międzynarodowej.

By wziąć udział w spotkaniach, należy zgłosić swoje uczestnictwo poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do 28 maja br.

Każdy uczestnik powinien dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerem wspierającym wydarzenia towarzyszące jest Toruńska Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

 

belka

 

 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • kontakt
  25.05.2023
  Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT i spotkania bilateralne w Toruniu
 • eusew
  12.05.2023
  Konferencja "Transformacja energetyczna i źródła jej fiansowania" - Toruń, 22 czerwca br.
 • Dni Otwarte
  11.05.2023
  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - 12-14 maja 2023 r.