Wtorki z Eksportem: "Francuski rynek e-commerce", 24.05.2022 r.

Wtorki z Eksportem: Francuski rynek e-commerce
09.05.2022

Zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu z cyklu Wtorki z Eksportem pn.: Francuski rynek e-commerce.  

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców działających w sferze e-commerce.

Termin szkolenia: 24 maja 2022 r.

Miejsce i czas: online, godz. 9.00-14.00

Tematyka spotkania:

 • ABC cyfrowego eksportu w Internecie – od czego zacząć?
 • Jakie są podstawowe pojęcia prawne e-commerce;
 • Jakie obowiązki ciążą na sprzedawcy a jakie prawa ma kupujący;
 • Jakie kanały promocji i rozwiązania techniczne są stosowane z sukcesem w sprzedaży on-line we Francji;
 • Jak pozyskiwać partnerów lokalnych;
 • Jak skutecznie planować logistykę;.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po przesłaniu formularza otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji oraz linkiem na spotkanie.

Prelegenci:

Marta Bledniak, L.L.M – Adwokat przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Tuluzie we Francji oraz prawnik zagraniczny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu oraz Okręgowej Izbie Adwokackiej w Monachium; właścicielka kancelarii prawnej specjalizująca się w międzynarodowym obrocie gospodarczym oraz francuskim i europejskim prawie pracy; obsługuje zagraniczny biznes w zakresie prawa francuskiego. Członek Francusko-polskiej Izby Handlowej w Warszawie. Członek komisji egzaminacyjnej do spraw aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Izbie Adwokackiej w Tuluzie. Zdobyła doświadczenie w zakresie szkoleń jako prelegent Europejskiego Instytutu Mobilności Pracy, Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej oraz Francusko-Polskiej Izby Handlowej w Warszawie. Posiada biura w Tuluzie, we Wrocławiu i w Monachium. Więcej informacji na stronie www.

Agnieszka Bonnefoy, PAIH - jako ekspert handlu zagranicznego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Paryżu w zakresie market intelligence i strategii digital, w odpowiedzi na potrzeby polskich firm dokonuje analizy rynku, pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i wspiera rozwój firmy w internacjonalizacji poprzez rozwój sprzedaży online i promocję kanałami digital. Posiada 15-letnie doświadczenie nabyte we Francji w międzynarodowych korporacjach (APERAM stainless steel, ARCELORMITTAL). Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Université Paris X.

Mateusz Mazur - ekspert w Centrum eksportu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Zajmuje się Francją i rynkami francuskojęzycznymi. Wcześniej Business Development Manager we francuskiej agencji rządowej Business France. Doświadczenie we francuskim sektorze prywatnym zdobywał w latach 2015 - 2018 gdzie reprezentował jedną z polskich firm z branży budowlanej.

Sebastian Skórski, Firmy Jutra, program Google, PFR – Początki jego działań w Internecie to rok 2000. Jako nastolatek prowadził bloga, potem portal muzyczny w sieci. Jego zainteresowania to strony internetowe WordPress oraz marketing internetowy – chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia i webinary. Od 2017 roku związany programami edukacyjnymi Google, obecnie doradca w programie Firmy Jutra.

 

 

 

Szczegółowe informacje: 

tel. (56) 699 54 82;

e-mail: damian [dot] wielewskiattarr [dot] org [dot] pl

Program na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • port lotniczy bdg
  05.07.2024
  Majorka z wylotem z Bydgoszczy
 • godziny pracy
  03.07.2024
  Nowe godziny pracy TARR w piątki
 • LIPIK 2024
  01.07.2024
  XVI edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw - zapraszamy!