Za nami niezwykła edycja DroneTech World Meeting 2021 i giełdy kooperacyjnej

belka
31.10.2021

28 i 29 października br. odbyła się 6. edycja DroneTech World Meeting. W tym roku po raz pierwszy targi przebiegały w formule hybrydowej, zarówno stacjonarnie, w hotelu Copernicus w Toruniu, jak i online.

Z duchem czasów czasów i ku wygodzie wszystkich zainteresowanych uczestników, konferencje i panele dyskusyjne były transmitowane online w czasie rzeczywistym. Podczas DroneTech 2021 podejmowano tematy związane m.in.: z wykorzystaniem dronów w ratownictwie medycznym, w obszarze monitorowania zmian środowiskowych, w lotnictwie cywilnym - w otoczeniu lotnisk. Wykorzystywaniu nowych technologii w szeroko pojętej ochronie środowiska poświęcono cały panel dyskusyjny organizowany przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. W części konferencyjnej nie zabrakło także miejsca dla omówienia prawnych aspektów sektora systemów bezzałogowych statków powietrznych.

I w tym roku targom towarzyszyła giełda kooperacyjna B2B organizowana przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w tradycyjnej targowej formule oraz zdalnie.
Giełda kooperacyjna to doskonała okazja do zdobycia cennych kontaktów dla potencjalnej współpracy z firmami z branży dronowej. Skorzystali z niej przedstawiciele 20 krajów świata. Najsilniejszą reprezentację, ponad 30 firm, stanowili Polacy, drugie miejsce ex aequo przypadło w udziale Włochom i Wielkiej Brytanii. Naszymi gośćmi były także firmy z Holandii, Słowacji, Hiszpanii, Rosji, Turcji oraz tak odległych krajów jak Izrael, Wietnam czy Filipiny.

Cieszy duże zainteresowanie giełdą – w trakcie pierwszego dnia uczestnicy odbyli 15 spotkań on-site oraz 11 w formule on-line drugiego dnia. Jest to jasny sygnał, że organizowana przez nas giełda spełnia oczekiwania uczestników.

Dziękujemy bardzo współorganizatorom, partnerom medialnym giełdy kooperacyjnej oraz uczestnikom wydarzenia. Ufamy, że nawiązane podczas tegorocznej edycji kontakty zaowocują współpracą zwieńczoną sukcesem i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji DroneTech.
 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • mapka
  25.11.2021
  Rusza kolejna tura sprzedaży działek na terenach inwestycyjnych Toruń / Andersa
 • belka
  23.11.2021
  VI edycja konkursu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości - "Pracodawca Jutra", nabór wniosków do 20 grudnia br.
 • belka
  12.11.2021
  „W Kujawsko-Pomorskiem mówisz - masz certyfikowane szkolenia językowe” - darmowe kursy języka angielskiego