Śniadania Biznesowe z EEN: Sposoby finansowania innowacyjnych i rozwojowych przedsięwzięć firm

Śniadania Biznesowe z EEN: Sposoby finansowania innowacyjnych i rozwojowych przedsięwzięć firm
19.03.2021

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pn.: „Sposoby finansowania innowacyjnych i rozwojowych przedsięwzięć firm”. Spotkanie to będzie przebiegało online. Ramowy plan wydarzeń na rok 2021 jest już dostępny.

Termin szkolenia: 11 maja 2021 r.

Miejsce i czas szkolenia: Online, godz. 9.00-14.00

Śniadania Biznesowe z EEN to cykl spotkań kierowanych do przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego sektora MŚP, które z uwagi na obostrzenia tymczasowo odbywają się w formie webinarów. Każde z wydarzeń poświęcone jest konkretnemu aspektowi związanemu z prowadzeniem i rozwojem biznesu. Poruszane są kwestie prawne, marketingowe, gospodarcze i wszystkie te, które mogą stanowić dla uczestników cenną dawkę wiedzy. Zaproszeni eksperci dzielą się z nimi doświadczeniem i praktycznymi poradami, które wspierają codzienną działalność przedsiębiorców.

Więcej informacji o wydarzeniu, wraz z programem i formularzem zgłoszeniowym udostępnimy wkrótce. Informujemy również, że termin wydarzenia może ulec zmianie.

Projekt Enterprise Europe Network w Polsce jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • belka
  16.09.2021
  Polsko-chińska współpraca w ramach porozumienia TARR z EU SME Centre
 • liderzy
  27.08.2021
  Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw – XIII edycja – przedłużony termin naboru!
 • EEN
  10.08.2021
  Transgraniczne rozstrzyganie sporów podatkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw: europejskie ramy