Laureaci konkursu: "Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2020"

Laureaci konkursu: "Pracodawcy Pomorza i Kujaw 2020"
05.07.2021

Pracodawcy Pomorza i Kujaw co roku nagradzają firmy, które szczególnie odznaczają się dobrymi praktykami społecznej odpowiedzialności biznesu i innowacyjności.  Kapituła konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw” już po raz dwudziesty wyłoniła najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i  etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne. Mając na uwadze zaangażowanie pracodawców w walkę ze skutkami pandemii COVID 19,przyznała też specjalne wyróżnienia.

Kategoria MIKRO I MAŁY PRZEDSIĘBIORCA

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” za  wprowadzanie nowych usług w obszarze technologii cyfrowych oraz rozwój warunków pracy i wsparcia dla pracowników  dla EXIMO PROJECT sp. z o.o.

Wyróżnienie za zrealizowanie inwestycji wprowadzającej na rynek innowacyjne usługi eventowe oraz gwarantującej rewitalizację historycznego obiektu poprzemysłowego – Fabryki Lloyda dla Les Higiena sp. z o.o.

Kategoria ŚREDNI I DUŻY PRZEDSIĘBIORCA

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020” za skuteczne wykorzystywanie potencjału technologii cyfrowych skutkujące organizacją nowoczesnych miejsc pracy opartych o rozwój zawodowy i przyjazne środowisko pracy dla  Atos Poland Global Services sp. z o.o.

Wyróżnienie za cyfryzację fabryki oraz równoległą dbałość o bezpieczeństwo, zdrowie i podnoszenie kwalifikacji pracowników dla Tyco Electronics Polska sp. z o.o.

Wyróżnienie za wdrożenie nowoczesnych linii produkcyjnych mebli tapicerowanych skutkujące utworzeniem nowych miejsc pracy dla GABI-BIS spółka sp. z o.o.  sp. k.

Kategoria INNOWACYJNA FIRMA

Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020”za unikatową realizację prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie genetyki i wirusologii gwarantującą specjalistyczne miejsca pracy otrzymał Instytut Genetyki Sądowej sp. z o.o.

Wyróżnienie za opracowanie i wdrożenie do produkcji falowników do zastosowania w instalacjach odnawialnych źródeł energii  dla Zakładu Energoelektroniki TWERD sp. z o.o.

Wyróżnienie za prowadzenie prac badawczo-rozwojowych zgodnie z ideą ochrony środowiska skutkujących zgłoszeniem wynalazków w dziedzinie saun i basenów dla firmy AS PRODUKT Sebastian Pasturek

****************

Kapituła postanowiła przyznać specjalne nagrody poza kategoriami konkursu, doceniając w ten sposób kandydatów, którzy wykazali się szczególną inicjatywą w walce z pandemią COVID 19 i jej skutkami społeczno-gospodarczymi.

Nagroda „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii”za organizacyjne i finansowe zaangażowanie w walkę z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2  oraz wsparcie lokalnego biznesu w koronakryzysie dla Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud sp. z o.o. sp k.

Nagroda „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii” za społeczne wsparcie informacyjne dotyczące praw pacjenta, organizacji pracy oraz zasad pomocy publicznej w koronakryzysie skierowane do  mieszkańców i firm regionu kujawsko-pomorskiego dla Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy sp. k.  

Nagroda „Firma Społecznie Zaangażowana w dobie pandemii” za dynamiczną  i elastyczną współpracę ze służbami publicznymi i przedsiębiorcami dotyczącą diagnostyki wirusa SARS-CoV-2, która znacząco pomaga w walce z pandemią COVID 19 dla Instytutu Genetyki Sądowej sp. z o.o.

Zapraszamy do poznania fotorelacji z gali konkursu „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2020.

Facebook

www.pracodawcy.info.pl

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • Fundusz Eksportowy szkolenie
  03.08.2022
  Szkolenie dla firm: "Jak przygotować wniosek o granty na eksport?" - Toruń, 10 sierpnia 2022 r.
 • SIAL
  02.08.2022
  Giełda spotkań B2B podczas targów SIAL 2022 w Paryżu
 • zmiana terminu naboru wniosków
  27.07.2022
  Zmiana terminu naboru wniosków na granty z Funduszu Eksportowego w Kujawsko-Pomorskiem - start 17 sierpnia 2022r.