Cross Country Bydgoszcz na Start! – Bydgoszcz, 23 października 2022r.

foto
20.10.2022

j

Przed nami wielkie bieganie w Bydgoszczy! Cross Country to zawody  biegowe w ramach World Athletics Cross Country Gold. Już 23 października po raz kolejny w bydgoskim Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" odbędzie się niezwykły bieg „Cross Country Bydgoszcz na start!".

W czasie imprezy biegacze będą mogli sprawdzić się na trasie przygotowanej dla profesjonalistów, którzy tego samego dnia rywalizować będą w ramach World Athletics Cross Country Tour Gold - jednego z najlepszych na świecie biegów przełajowych. 
Bydgoszcz to ważne miasto na mapie światowej lekkoatletyki, oferujące biegaczom możliwość sportowej rywalizacji się w warunkach innych niż bieg uliczny. Tutaj sport to pasja.

Organizowany rokrocznie bieg na 8-kilometrowej, przełajowej trasie w Myślęcinku daje biegaczom możliwość sprawdzenia się w wyjątkowych warunkach na łonie natury.
Impreza co roku przyciąga zawodników i kibiców z całego świata. Nie inaczej zapowiada się tegoroczna edycja wydarzenia! Poczuj te emocje i radość z wygranej w Bydgoszczy!

Partnerem strategicznym „Cross Country Bydgoszcz na Start!” jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej informacji na stronie organizatora: 
https://bydgoszcznastart.pl/
 

Aktualności blok page

Polecane aktualności

 • f
  19.01.2023
  "Do czego są zdolne projekty międzynarodowe?" - konferencja, 14.02.2023 r.
 • fundusze ue
  18.01.2023
  Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza (FEdKP) 2021-2027 - nowy program regionalny!
 • sxsw
  16.01.2023
  Nabór wniosków o udział w targach SXSW 2023, Austin, Teksas