• Zastosowanie nowoczesnych technologii w ekologii – panel dyskusyjny podczas targów DroneTech World Meeting Toruń, 29.10.2021r.
  Data:
  29.10.2021
  Miejsce:
  Copernicus Toruń Hotel

  Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym poświęconym zastosowaniu nowoczesnych technologii w ekologii. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zaktualizowania wiedzy na temat technologii przyjaznych środowisku, które mogą być wykorzystane m.in. w rolnictwie, leśnictwie, ochronie środowiska. Poruszone również zostaną zagadnienia dotyczące wykorzystania nowych technologii na obszarach trudno dostępnych oraz monitorowania niekorzystnych zmian w przyrodzie.

  Panel odbędzie się 29 października 2021 roku podczas targów DroneTech World Meeting Toruń, w godzinach: 9.30 - 10.30 w Hotelu Copernicus**** w Toruniu (sala Terra).

  Nasi prelegenci:

  • dr hab. Krzysztof Zienkiewicz, prof. UMK, Interdyscyplinarne Centrum Nowoczesnych Technologii UMK; 

  • Damian Kacperek, Instytut Precyzyjnego Rolnictwa, Polska Akademia Nauk;

  • Paweł Wójcik, SkySnap;

  • Tomoho Umeda, CEO w Hynfra Green Hydrogen Infrastructure Company.

  Spotkanie poprowadzi: Anna Kornecka - prawniczka, wiceminister Rozwoju, Pracy i Technologii w latach 2020-2021.  

  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

   

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Szczegółowe informacje

  tel. (56) 699 55 25; e-mail: magdalena [dot] frankattarr [dot] org [dot] pl

   

  belka logotypówbelka logotypów1

   

 • Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26.10.2021 r.
  Data:
  26.10.2021
  Miejsce:
  online

  Przed nami największe wydarzenie poświęcone OZE i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), organizowane przez Komisję Europejską w dniach 25–29 października. Podejmując inicjatywę KE, 26 października br. zapraszamy na webinar "Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem" w formie warsztatów, skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP z regionu Pomorza i Kujaw.

  Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie!

  Termin: 26 października 2021 r. godz. 10.00-14.00

  Formuła wydarzenia: online

  Wzorem ubiegłorocznej edycji,  EUSEW 2021 odbędzie się wyłącznie w formule online i zrealizowany zostanie pod hasłem: „W kierunku 2030: Przekształcenie europejskiego systemu energetycznego”.

  Czego można będzie się dowiedzieć?

  • przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
  • omówimy jak zredukować zużycie energii w sektorze MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne w przyszłości.

  Prelegenci:

  Wojciech Stańczyk, specjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.

  Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o. Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

  EUSEW – sesje organizowane przez KE

  Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

  Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej: EUSEW

  Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. 

  Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

  Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  PROGRAM 

   

  ZAPRASZAMY!
   

  belka

 • Ostatni tydzień rejestracji! Spotkania B2B podczas DroneTech World Meeting 2021 w formule hybrydowej – 28-29 października 2021 r.
  Data:
  28.09.2021
  Miejsce:
  28.10.2021 - Copernicus Toruń Hotel, 29.10.2021 - online

  Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje, iż w ramach DroneTech World Meeting 2021, odbywać się będzie wydarzenie towarzyszące – giełda kooperacyjna w formule hybrydowej, czyli cykl międzynarodowych biznesowych spotkań bilateralnych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp.

  W tym roku, ze względu na sytuację wywołaną przez Covid-19, impreza odbędzie się w formule hybrydowej, pierwszego dnia imprezy spotkania odbywać się będą stacjonarnie (28 października br.), a drugiego dnia on-line (29 października br.). Pierwszy dzień giełdy kooperacyjnej DroneTech 2021 odbędzie się w Copernicus Torun Hotel. W przypadku nasilenia obostrzeń pandemicznych organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania całej imprezy on-line.

  Czym jest giełda kooperacyjna?

  Moderowane dwustronne spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp. w skróconej formule pozwalającej na pozyskanie nowych partnerów biznesowych i owocnych kontraktów. Zwykle towarzyszące targom branżowym i konferencjom, od niedawna głównie w formule online.

  Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej?

  Poprzez rejestrację na dedykowanej wydarzeniu platformie i stworzenie profilu firmy, zyskuje się możliwość promowania swojej działalności wśród współuczestników wydarzenia. Rejestracja będzie otwarta do 26 października br.

  UWAGA! Uczestnicy, którzy podczas rejestracji wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą uczestniczyć zarówno w spotkaniach na miejscu 28 października br. oraz online, dn. 29 października br. Uczestnicy ci będą mogli dostosować rodzaj swojej obecności zgodnie z zasadami eventu hybrydowego.

  Uczestnicy, którzy wybiorą udział online, będą mogli uczestniczyć tylko w spotkaniach zdalnych dnia 29 października br.

  Niezwykle istotne jest, poza utworzeniem konta firmowego, zamieszczenie propozycji współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia (tzw. „Marketplace”). Konta, które nie zostały uzupełnione o tę propozycję współpracy, nie będą aktywowane przez Organizatorów wydarzenia.

  W dniach 1 października – 28 października każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnera do spotkań, które w formule hybrydowej odbędą się w dniach 28-29 października zgodnie z agendą wydarzenia.

  Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania stacjonarne będą odbywać się wg. osobistych harmonogramów uczestników na terenie Copernicus Toruń Hotel, pierwszego dnia wydarzenia. Spotkania online, dnia drugiego odbędą się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

  Giełda ma charakter międzynarodowy, zatem proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

  Zapraszamy do rejestracji pod linkiem: https://dronetech-2021.b2match.io

  Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

  Giełda kooperacyjna Dronetech 2021 jest bezpłatną, wygodną i ogólnodostępną, dzięki formule online, formą nawiązania międzynarodowego partnerstwa. To idealna okazja dla przedstawicieli branży samolotów
  i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań do wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń.

   

  Dodatkowych informacji udziela:

  Piotr Popielarz, tel.:+48 56 699 54 83

  e-mail: piotr [dot] popielarzattarr [dot] org [dot] pl